image
 
Úvodní strana Ceník Objednávka RPR eShop RPR Adventure

Aktuality
ilustraceNábor do military týmu
Jsi dobrý v 3D akci? Budeš dobrý i naostro? V měsíci září probíhají náborové dny. Staň se i ty součástí týmu RPR Dog Soldiers a ukaž co v tobě je! Na náborovém dnu hraj zcela zdarma!
více...
 
ilustraceČesko-Slovenské paintballové soustředění 2013
V sobotu 13.7.2013 se uskuteční 11.ročník akce Česko - Slovenské paintballové soustředění 2013 Přijeďte si zahrát paintball na největší akci tohoto druhu v ČR i SR ! Velký počet hráčů + skvěle zábava s lidmi, pro které je paintball koníčkem nebo životním stylem!!!
více...
 
ilustraceSérie military a sportovních turnajů CXS
Série military a sportovních turnajů CXS začíná již za 10 dní! Přidejte se i VY!
více...
 
vycpavkaRPR ACTION HALL BRNO
Ojedinělý klub pro děti, mládež i dospělé, kluky nebo holky, skrátka pro všechny co si rádi hrají. Klub se nachází v centru Brna, Benešova 703/21 hned vedle RPR Paintball Haly. (Naproti hotelu Grand). V pěti místnostech na více než 200 metrech čtverečních je umístěno více než deset akčních her:
více...
 
ilustraceBIG GAME Česko vs Slovensko 2012 / / part 2
Zveme všechny nováčky,amatéry i profíky na tradiční,mezinárodní paintballovou BIG GAME Česko vs Slovensko 2012 / / part 2, která se uskuteční v neděli 28.10.2012 v Paintballparku Hodonín.
více...
 
ilustraceTréninky sportovního paintballu
Máte zájem o sportovní paintball, přijďte tedy na náš ukázkový náborový trénink, kde vám vše vysvětlíme, můžete si paintball i vyzkoušet a to za speciální cenu 50,- Kč na osobu (stačí jen sportovní obuv a oblečení vše ostatní vám zapůjčíme.)
více...
 
záznamy 13 až 18 z 34 záznamůpaintball  paintball  1 2 3 4 5 6  paintball paintball