image
 
Úvodní strana Ceník Objednávka RPR eShop RPR Adventure

Aktuality
ilustraceČesko - Slovenské paintballové soustředění 2012
Zveme všechny paintballové nadšence na legendární víkendovou paintballovou akci Česko -Slovenské paintballové soustředění aneb Erotic paintball párty, která se uskuteční ve dnech 6.7 - 7.7 - 8.7.2012.
více...
 
ilustraceII. kolo CXS 26.-27. května 2012 aneb drama v plné parádě
Pátek Stejně jako minule nemohlo vše začít v klidu. I tentokrát se pan Murphy motal pod nohama celý přípravný pátek. Rozebírat detaily by bylo opravdu na dlouho, tak jen jako třešničku na dortu zmíním varování v rádiu hlásící nebezpečí rozšíření bzeneckého lesního požáru až na pánovský prostor. To se naštěstí nekonalo a tak kvůli zákazu rozdělávání ohňů zůstali špekáčky rozmístěné na okraji lesa až do rána neopečené a studené, stejně jako pivečko, což už nikomu zase tolik nevadilo.
více...
 
ilustraceCzech Xball Series 2012
Pro letošní sezónu pro Vás Paintball Klub Hodonín, o.s. ve spolupráci s RPR Paintball připravil sérii víkendů plných dobrého paitballu. Tato sozóna pro všechny paintballové nadšence nabízí to, co na českém paintballovém trhu chybí. Pohodovou akci s kvalitním paintballem za slušné peníze
více...
 
ilustracePaintball Hall Brno
Unikátní paintballová hala v centru Brna.Totální adrenalin v kryté hale. Ozvučení, světelné efekty. Spousta zajímavých překážek, bunkry. K dispozici zázemí s posezením, kde vám nabídneme občerstvení. Herní plocha je osíťovaná, hru si tak můžete vychutnat i jako divák.
více...
 
ilustracePoukaz na hru paintball za 500,- Kč + 100 ks kuliček zdarma
Zakoupením poukazu na hřištích "Czech paintball" získáváš kuličky zdarma. Za poukaz obdržíš veškeré paintballové služby nabízené na hřišti (nevstahuje se na občerstvení) - tzn. půjčovné, tlak, kuličky, apod
více...
 
ilustraceNový paintballový obchod v Brně
Od 1. 2. 2012 bude otevřen nový paintballový obchod v Brně. V prodejně najdete veškerý paintballový sortiment - kuličky, masky, zbraně, zásobníky, oblečení a podobně.
více...
 
záznamy 19 až 24 z 34 záznamůpaintball  paintball  1 2 3 4 5 6  paintball paintball