image
 
Úvodní strana Ceník Objednávka RPR eShop RPR Adventure

RPR GAME
ilustraceDárkový poukaz na Junior Paintball
Chcete potěšit své děti? Kupte jim k vánocům zábavu na čerstvém vzduchu. 2 1/2 hodiny akční zábavy. Poukaz platí do konce roku 2018.
více...
 
ilustraceVánoční poukaz na hru paintball
Vánoční poukaz na hru paintball v příštím roce. Kupte sobě nebo kamarádům poukaz a přijďte si opět zahrát k nám na hřiště.
více...
 
ilustrace2. místo na CXS
Super. Tým v čele s Marcelem vybojoval 2. místo na CXS.Gratulujeme.
více...
 
ilustraceRozhýbejte Rožnov 2017
Tradiční sportovní akce, kde si můžete vyzkoušet různé sporty, jako např. lukostřelbu, nízké lanové aktivity, bumpreball, basketbal, in-line bruslení. Pro děti je připravené i závěrečný závod na kolech, koloběžkách, odrážedlech a in-line bruslí.
více...
 
ilustracePaintballová sezóna už začala!
Připravili jsme pro Vás nové překážky a upravili hřiště. Perfektní zábava a odreagování, k tomu pivko a klobásku. No není to užasně strávený čas? Tak neváhejte a přijdte si k nám zahrát.
více...
 
ilustraceČesko Slovenské paintballové soustředění 2017
Tak je to opět tu !!! Česko Slovenské paintballové soustředění 2017 !!! Bližší informace a registrační formulář
více...
 
ilustraceJUNIOR PAINTBALL
RPR JUNIOR PAINTBALLPřijďte si k nám vyzkoušet novinku vhodnou i pro děti od 8 let. Paintball pro juniory - nebolestivý a bezpečný.
více...
 
ilustraceŠkolní výlety k nám na paintball
Jako každý rok je naše hřiště připraveno v květnu a červnu na nápor škol. Učitelé, připravte pro své žáky překvapení a užijte si školní výlet u nás na hřišti.
více...
 
ilustraceNová paintballová sezóna 2016 začíná
Jaro začalo a s tím i nová paintballová sezóna. Obnovili a opravili jsme hřiště a vybudovali novou krytou pergolu. Čepované pivo, voda a klobása s chlebem je standardně k objednání.Přijďte si opět zahrát a pobavit se.
více...
 
záznamy 1 až 9 z 35 záznamů 1 2 3 4  paintball paintball