image
 
Úvodní strana Ceník Objednávka RPR eShop RPR Adventure

RPR GAME

Big Game Česko - Slovensko 2011

Zveme všechny nováčky,amatéry i profíky na mezinárodní paintballovou BIG GAME Česko-Slovensko 2011, která se uskuteční v neděli 22.5.2010 v Paintballparku Hodonín.

Nejprve proběhnou 4 oficiální hry, kdy hlavním cílem jednotlivých stran bude, dotáhnout dělo k pevnosti protivníka , vystřelit na ni a stáhnout jeho vlajku . Kterému teamu se toto nejdřív povede, vyhrává. Časový limit jedné hry bude 30 minut, s tím že pokud dostanete zásah (barva) v prvních 10 minutách, můžete se vrátit zpět do hry.  Po těchto hrách samozřejmě nekončíme,ale bude se pokračovat dál až do večera. Na této akci bude platit omezení kuliček 200ks /hra.  Každý hráč bude po zásahu povinen označit se výstražnou vestou ( povinná výbava v autě ), kterou bude možné zakoupit na místě.

 

 

Bližší informace:

Termín akce: Neděle 22.5.2011
Místo akce: Hodonín , Paintballpark
Sraz: 9:00 hod, začátek první hry 10:00
Občerstvení zajištěno: něco k jídlu i pití

Startovné 130,-Kč /  pokud nakoupíte kuličky na místě

Startovné 180,-Kč nebo 8 EU  / kuličky vlastní

Startovné zahrnuje neomezené plnění vzduchu ( max 3000 psi) nebo 2x naplnění CO2. 

Pyrotechnika zakázána- zajišťuje pořadatel

Nabízíme Vám kuličky za cenu jako při velkých odběrech !
Min.odběr 500ks. Chcete li mít jistotu Vámi oblíbené značky, uveďte to při registraci.

Tomahawk Zero 0,43
Tomahawk Winter Blue 0,48
RPS Evil  0,56
RPS Marbalizer 0,56

Dodavatelem  kuliček je RPR PAINTBALL

Půjčovna vybavení:

- zapůjčení kompletního vybavení včetně startovného (zbraň,maska,rukavice,plnění vzduchu  + 500ks kuliček) 500,-Kč/osoba, další kuličky dle ceníku.

- vzduchová láhev  50,-Kč /akce


!!!!Bezpečnostní pravidla!!!!

Důsledně budeme vyžadovat používání bezpečnostních návleků na hlavních při jakékoliv manipulaci mimo hrací prostor. Zkušební střelba je povolena jen v prostorech k tomu určených a označených! Dále bude důsledně kontrolována úsťová rychlost, která nesmí překročit 300fps. V hracím prostoru je zákaz použití jakékoliv pyrotechniky (odpalování pyrotechniky bude zajišťovat pouze námi zajištěný pyrotechnik).

Při porušení pravidel následuje nekompromisní vyhazov a zákaz účasti na našich akcích!


!!!! UPOZORŇENÍ !!!!

Akce je určena jen pro předem registrované hráče , kterým potvrdíme emailem jejich registraci! Registraci zašlete na game@paintballpark.cz nejpozději do 20.5.2011, kde uveďte jména všech hráčů, jeden  tel. kontakt, popř. vši objednávku vybavení nebo kuliček.

Pořadatel si vyhrazuje právo změny.